Vårt team

Hej där!

Här nedan finner du våra kontaktuppgifter. Om du vill diskutera ett nytt projekt eller vill veta mer om oss som företag, vänligen kontakta Helena Bergander eller Eva Furunger. Varmt välkommen till mkmedia!

Eva Furunger
VD / Projektledare eva@mkmedia.se 031-83 42 46
Helena Bergander
Byråchef / Projektledare helena@mkmedia.se 031-83 42 45
Anna Leffler
Projektledare anna@mkmedia.se 031-780 29 04
Björn Jägevall
Webbstrateg / Copy björn@mkmedia.se 070-090 45 44
Fia Lorentsson
Grafisk formgivare / Designer fia@mkmedia.se 031-83 42 43
Hannah Pehrson
Grafisk Formgivare / Designer hannah@mkmedia.se 031-780 29 00
Martin Ofersson (föräldraledig)
Grafisk formgivare / Designer martin@mkmedia.se 031-780 29 01
Mio Fredriksson
Final Art mio@mkmedia.se 031-780 29 02
Jennie Backlund
Digital Analytiker jennie.backlund@mkmedia.se 031-780 29 03
Henrik Holmquist
Webbutvecklare henrik@mkmedia.se 031-83 42 47
Andreas Liberg (föräldraledig)
Webbutvecklare andreas@mkmedia.se 031-83 42 48
Jenny Tern
Webbutvecklare jenny@mkmedia.se 031-83 42 49
André Ingman
Webbutvecklare andre.ingman@mkmedia.se 031-83 42 44
Daniel Riaño
Webbutvecklare daniel@mkmedia.se 031-83 42 42