Vårt team

Hej där!

Här nedan finner du våra kontaktuppgifter. Om du vill diskutera ett nytt projekt eller vill veta mer om oss som företag, vänligen kontakta Helena Bergander eller Eva Furunger. Varmt välkommen till mkmedia!

 Image for En leende kvinna med blont halvkort hår, rött läppstift och vit skjorta.
Eva Furunger
VD / Projektledare eva@mkmedia.se 031-83 42 46
 Image for Mycket glad blond kvinna som tittar in kameran.
Helena Bergander
Byråchef / Projektledare helena@mkmedia.se 031-83 42 45
 Image for Kvinna med mörkt hår i en page frisyr som leer mot kameran
Anna Leffler
Projektledare anna@mkmedia.se 031-780 29 04
 Image for En man med kortskägg, blå skjorta och brunt hår som ler in i kameran.
Björn Jägevall
Webbstrateg / Copy bjorn@mkmedia.se 070-090 45 44
 Image for En man med glasögon och kort hår. Han har vit skjorta, blå kavaj och i bakgrunden ser man en stor grön växt.
Per Svensson
Strateg / Copy per.svensson@mkmedia.se 031-780 29 05
 Image for En kvinna men mörkt hår, blå ögon och rött läppstift. Bakom henne ser man en grön växt i ett fönster.
Anna Apelgren
Art Director anna.apelgren@mkmedia.se 031-780 29 06
 Image for En kvinna med vackert leende och blå ögon som tittar in i kameran
Fia Lorentsson (föräldraledig)
Grafisk formgivare / Designer fia@mkmedia.se 031-83 42 43
 Image for En blond kvinna med vacker leende, långt hår och blå ögon.
Hannah Pehrson
Grafisk Formgivare / Designer hannah@mkmedia.se 031-780 29 00
 Image for En man med glasögon och skägg som tittar in i kameran.
Martin Ofersson (föräldraledig)
Grafisk formgivare / Designer martin@mkmedia.se 031-780 29 01
 Image for En kvinna med blont hår och glasögon som tittar in i kameran med ett leende
Mio Fredriksson
Final Art mio@mkmedia.se 031-780 29 02
 Image for En kvinna med mörkt hår och blåa ögon som ler in i kameran.
Jennie Backlund
Digital Analytiker jennie.backlund@mkmedia.se 031-780 29 03
 Image for En man med blont hår, blå ögon och blå skjorta.
Henrik Holmquist
Webbutvecklare henrik@mkmedia.se 031-83 42 47
 Image for En man med grön skjorta och skägg som ler mot kameran.
Andreas Liberg
Webbutvecklare andreas@mkmedia.se 031-83 42 48
 Image for Blond leende ung kvinna som tittar in i kameran.
Jenny Tern
Webbutvecklare jenny@mkmedia.se 031-83 42 49
 Image for En ung man med rödrutig skjorta, blå ögon och mörkt hår som ler mot kameran.
André Ingman
Webbutvecklare andre.ingman@mkmedia.se 031-83 42 44
 Image for
Daniel Riaño
Webbutvecklare daniel@mkmedia.se 031-83 42 42